Autorská pexesa

Třídění ponožek

Všichni to známe. Z pračky obvykle nevyndáváme páry ponožek, ale hromadnou změť, kterou je třeba vytřídit. Velikost hromady a náročnost třídění je přímo úměrná počtu lidí v domácnosti. Stejně tak počet lichých ponožek. Pokud máte z každého praní jen jednu, jste vítězové, věřte, že jsou rodiny, kde se jednotlivkyně urputně snaží získat nadpoloviční většinu.

A tak nějak vzniklo tohle pexeso, které samozřejmě hraje i s lichými. Myšlenka a kresba je moje, grafické úpravy můj syn Ted.

Barevný tisk na papíře 300 g, přeložená A3. oboustranná laminace proti oděru.
44 kartiček, 22 dvojic.

Lze zakoupit i ve vánočním dárkovém setu viz níže.

Bez ponožek nejsou Vánoce!

Vánoční dárkový set
Pár veselých  designových pestrých ponožek, spolu s originálním autorským pexesem Třídění ponožek, to celé zabalené v přírodní papírové tašce s krouceným uchem, opatřené mašlí a visačkou se sloganem Bez ponožek nejsou Vánoce! Přední strana kartičky je tmavě zelená, zadní je bílá, takže stačí už jen dopsat jméno obdarovaného a máte hotovo! Praktický dárek, který zároveň pobaví.
Více o pexesu viz níže.

Ponožky jsou kvalitní bavlna s elastanem, univerzální velikost. Ponožky jsou pružné, ale od dvou dodavatelů, takže chcete-li na extra „velkou tlapu“ nebo naopak hodně malou dámskou nožku, pište do poznámky. Foto ponožek je ilustrační, ponožek je mnohem více vzorů, vánoční, hodně pestré, decentnější, pruhované.
Z důvodu zachování originality dárku, je většina párů k dispozici maximálně ve 2 – 3 kusech. Výběr je tedy náhodný, ale pokud máte konkrétní přání, pište do poznámky, budu se snažit vyhovět. Pravidla hry v Aj přikládám na vyžádání.

Crime pexeso

Originální krimi pexeso, aneb najdi shodné otisky prstů. Vyšší level pexesa, pro dospělé a starší děti.  Pexeso bylo vytvořeno jako reklamní předmět pro projekt detektivních her Crime Game.
Myšlenka je moje, grafický design můj syn Tedd. Černobílý kvalitní tisk na silném papíře, přeložená A3, lesklá laminace proti oděru. 24 kartiček, 12 dvojic. Věřte, že to  stačí :-). Limitovaná edice.