O kalendáři

Pokud hledáte originální dárek pro inteligentní přátele, jste na správné adrese. Věřte, že obdarovaní na vás budou myslet každý den, po celý advent. 

Adventní šifrovací kalendář pro všechny, kdo mají rádi šifry, hlavolamy, logické hádanky. Jeden úkol na každý den. Kompletní sada obsahuje 24 vytištěných originálních úkolů převážně s vánoční tématikou, návod k použití, list s řešením, přírodní provázek a 24 ks dřevěných kolíčků k zavěšení, z toho 4 vánoční ozdobné.

Pokud chcete popustit uzdu vlastní kreativitě a použít šifrovací kalendář jako součást vánočního aranžmá v košíku, misce, nebo rovnat do vintage krabičky, šperkovnice apod., využijte levnější sadu bez kolíčků.

Obtížnost úkolů je od jednoduchých až po náročné šifry. Skladba úkolů je velmi pestrá. K luštění vám postačují matematické a jazykové znalosti nabyté na 1. stupni ZŠ, hodí se postřeh, logické myšlení a zdravý selský rozum. 

Pokud chcete šifrovacím kalendářem obdarovat dítě, doporučuji pro děti 12 +. Samozřejmě, máte -li doma dítě typu Shledona Coopera, potěšíte ho už v devíti letech 🙂

adventníkalendář